05-Серпень 2020
Систематизували для вас загальні підстави для проведення переговорної процедури закупівлі

Систематизували для вас загальні підстави для проведення переговорної процедури закупівлі та перелік документів, необхідних для виконання вимог ч. 1 ст. 17 Закону.

 

Загальні підстави, визначені у ч. 2 ст. 40 для застосування процедури Перелік документів, які необхідно вимагати від учасника для виконання вимог ч. 1 ст. 17
1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, зокрема частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості ТП, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у ТД.* 1. Довідка, видана МВС України, для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України (для підтвердження пп. 5, 6, 12 ч. 1 Закону).

2. Довідка, що видана Державною податковою службою України, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (для підтвердження п.13 ч. 1 Закону).**

2) якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. Замовник не вимагає.
3) якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю.* 1. Довідка, видана МВС України, для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України (для підтвердження пп.5, 6, 12 ч. 1 Закону).

2. Довідка, що видана Державною податковою службою України про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (для підтвердження п. 13 ч.  1 Закону).**

4) якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, якщо в разі зміни постачальника замовник був би вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призвело б до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням. Закупівлю додаткового обсягу товару у того самого постачальника здійснюють протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 % ціни договору про закупівлю. Замовник не вимагає.
5) якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівлю додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюють протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 % ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Замовник не вимагає.
6) закупівлі товарів за процедурою відновлення платоспроможності боржника згідно із законодавством.* 1. Довідка, видана МВС України, для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України (для підтвердження пп. 5, 6, 12 ч. 1 Закону)

2. Довідка, що видана, Державною податковою службою України про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (для підтвердження п.13 ч. 1 Закону).**

7) закупівлі юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України, зокрема з метою захисту національної безпеки і оборони, під час урегулювання спорів щодо розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, на підставі Уряду або рішень РНБУ, введених в дію в порядку, визначеному законом, а також закупівлі товарів, робіт і послуг у разі участі замовника на підставі рішення Уряду в міжнародних виставкових заходах.* 1. Довідка, видана Міністерством внутрішніх справ України, для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України (для підтвердження пп. 5, 6, 12 ч. 1 Закону)

2. Довідка, що видана Державною податковою службою України про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (для підтвердження п. 13 ч. 1 Закону).**

 

* Якщо вартість закупівлі товару, послуги або робіт дорівнює чи перевищує 20 млн грн (зокрема за лотом), учасник переговорної процедури закупівлі надає копію антикорупційної програми та копію наказу про призначення Уповноваженого з реалізації антикорупційної програми.

** У разі наявності заборгованості учасник надає копію відповідного рішення органу доходів і зборів щодо укладення договору про розстрочення (відстрочення) відповідно до наказу Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 574.