Даша Третяк
Агентство «Консалт» - це як світло 💡в кінці тунелю!!!!! А Олег Кушнір ще той Supermen💪💪💪🦸🏻‍♂️, який з`являється ну дууууже вчасно і спасає всіх закупівельників, особливо зараз, коли ти намагаєшся розібратися 🧐😩😤 з усіма нюансами по закупівлі такої життєво необхідної електричної енергії, а воно, блін, ну ніяк не вкладається в твоїй голівонці🤯 і вибух мозку тобі просто забезпечений! Олег, ти наше спасіння! 🙏 Дякую, що просвітив мою голівоньку🤗 тепер все стало на свої і місця і спати стало спокійніше😂👍 Завдяки тобі тепер я можу впевнено сказати: «Світло, я куплю тебе!!!»😎🍾 Агентство «Консалт» 🔝🔝🔝вже понад 10 років на ринку публічних закупівель і є професіоналами у своїй справі!!!! Підписуйтесь, звертайтесь, навчайтесь разом з ними! Допоможуть всім, як би ми цього не хотіли😂😂
Алла Силенко
Лекторы агенства «Консалт» — команда профессионалов, увлеченных своим делом. Обучение на высшем уровне -чёткая, доступная подача информации. Материал подаётся с практической стороны, а не трактуется буква Закона это очень важно, когда рассматривается практика, а не расказывают заученый Закон, как делают многие лекторы на курсах. Активное общение, ответы на любые поставленные вопросы ( ребята не боятся вопросов и активно на них отвечают). Они живут тендерами 😊 Я получила много новых знаний и позитивное настроение, несмотря на недавно принятые изменения "по джерелу фінансування" и внедрённому "класифікатору медичних товарів Политехмеда", после таких курсов ещё хочется работать и добиваться истины при проведении тендерных закупок. Спасибо вам огромное за возможность развиваться, удачи вам и новых достижений!!! Вы вне конкуренции!!!
ВІТАЛІЙ МІСЕЦЬКИЙ
ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА
"Тривалий час користуємся послугами Агенства "Консалт", яке проводить професійне навчання на високому рівні і що дуже важливо, якісний та професійний супровід після навчання. Співпраця з фахівцями "Консалт" приносить одне задоволення та позитивні емоції. Дякую всім співробітникам Агенства за плідну співпрацю".