Агентство "Консалт" - Відгуки

Відгуки

Відгуки

You can authorize on site with:
VkontakteOdnoklassniki
 1. Ivanka Ivanka
  Опубліковано 27 жовтень 2017, 11:42
  #
  Щиро дякую вашому колективу, а особливо нашому лектору Олегу Кушніру за відмінну організацію навчального процесу в м. Дніпрі, за практичність отриманих знань, побудованих на збалансованості між теорією та практикою, набуття нових навиків та освоєння нових підходів до вирішення проблем у сфері публічних закупівель.
  Дякую Ви найкращі!!! Здоров’я, злагоди, творчих успіхів.

  1. Инна Сидоренко
   Опубліковано 27 жовтень 2017, 08:56
   #
   Дякуємо за цікаво проведене навчання!!! Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

   1. Svetlana Yasinskaya
    Опубліковано 07 вересень 2017, 10:53
    #
    Доброго дня! Велике дякую ТОВ «Агентству „Консалт“ за навчальну програму на тему: «Публічні закупівлі: Організація електронних торгів в системі PROZORRO», особливо велике дякую Олегу, що так легко та доступно доніс матеріал. Я отримала масу задоволення від навчання. З повагою м. Камянець-Подільський, в/ч А2641.

    1. Олег Кушнір
     Опубліковано 15 серпень 2017, 12:01
     #
     Навчання по тендерах в Яремче 18-19 жовтня 2017 року!

     1. Luda Sachenko
      Опубліковано 23 травень 2017, 08:36
      #
      Висловлюю велику подяку ТОВ Агентство «Консалт», що мала змогу за результатами залишеного відгуку стати переможцем безкоштовного Всеукраїнського навчання за темою «Публічні закупівлі», яке відбулося у мальовничому куточку України м. Яремче. Всім організаторам, лекторам, які приклали дуже багато зусиль для організації та правильного трактування і практичного застосування норм Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема Олегу Кушніру, Олександру Пустовіт, Інні Млавець, велика подяка та уклін, вдалих досягнень, наснаги за Ваше вміння донести свої знання до аудиторії. Ви- найкращі, компетентний та досвідчений колектив, умільці своєї справи. Атмосфера семінарів – це активне спілкування та живий діалог, який допомагає закріпити теоретичні та практичні навички. Сподіваюсь на подальшу співпрацю, та подальші зустрічі!!!

      1. Natalya Pavlenko
       Опубліковано 11 травень 2017, 16:51
       #
       Вдячні долі, що потрапили на семінар, який відбувся 25-26квітня 2017року в м.Яремче.
       Організатори семінару приємні, доброзичливі, інтелігентні люди. Семінар пройшов на високому рівні, змістовно, цікаво, професійно. Отримали нові знання та, що важливо, інформацію про те, куди можна звернутися за додатковою консультацією.
       Дуже сподобалося місце проведення семінару, Гостинність та щирість господарів.
       Дякуємо за позитив, цікавість та приємно проведений час з ВАМИ!

       1. Лариса Шабельник
        Опубліковано 10 травень 2017, 08:26
        #
        Чечельницька селищна рада Вінницької області висловлює велику подяку ТОВ «Агентство «Консалт» за організацію та проведення 25-26 квітня у м. Яремче навчання за темою «Публічні закупівлі». Ми отримали багато корисної інформації, а також практичних прикладів та прикладних матеріалів.
        Дуже корисне, орінтоване на отримання практичних вмінь навчання; компетентний і досвідчений колектив тренерів таких як — Олег Кушнір, Олександр Пустовіт, Інна Млавець, Сергій Трач.
        Атмосфера семінару сприяла дискутуванню і навчанню один від одного.
        Не менш змістовно організаторами було влаштовано і дозвілля.
        Спасибі Вам велике! Сподіваємося на подальшу співпрацю.
        Всім, хто шукає де пройти навчання або підвищити кваліфікацію у сфері здійснення державних закупівель радимо звернутися до ТОВ «Агентство «Консалт».

        1. Виктория Мищенко
         Опубліковано 05 травень 2017, 07:25
         #
         Тиждень тому я відвідала семінар у м.Яремче. Після закінчення таке відчуття ніби закрила одну з найцікавіших книг, яку коли-небудь читала. Коли навчаєшся тій справі до якої лежить душа, кожен урок стає такою мандрівкою, від якої перехоплює подих.
         Окреме спасибі хочу сказати кожному з викладачів. Олегу Кушніру за його неймовірно креативний підхід до навчання, вміння на реальних прикладах пояснити складні поняття. Інні Млавець за те, що була таким строгим викладачем яка максимально старалася навчити правильного розумінню закону, і робила акцент не лише на теорії, а й на практичному застосуванні «законів-кодексів-наказів». Олександру Пустовіт, який навчив читати Закон «між рядків», і показав що, коли щось не виходить і опускаються руки, треба знайти впевненість в собі і зробити все ПРАВИЛЬНО!!!
         Велике вам ДЯКУЮ!!!

         1. Виктория Братковская-Нехта
          Опубліковано 03 травень 2017, 16:23
          #
          Велика вдячність ТОВ Агентство «Консалт», людям, які працють тут, зокрема Олегу Кушніру, Олександру Пустовіт, Інні Млавець, які були нашими лекторами на навчанні «Публічні закупівлі» в м.Яремче. Наснаги Вам! Ви, таке собі, віконичко, в світ. Ви, молодці, що організовуєте такі навчання і тим самим даєте змогу людям з однаковими проблемами показати, що вони, тобто ми, не одні у цоьму складному періоді змін, що це все недаремно, що разом ми говоримо мовою «Prozorro». Дякую, що на навчаннях не лише цитуєте закон, а просто і доступно допомагаєте зрозуміти його, застосувати на практиці. Особисто для себе почерпнула дуже багато. Маю велику надію, що ми, замовники та постачальники, разом з вашою професійною допомогою відійдемо від старої системи тендерів і змінемо їх на прозорі, європейські. Що замовники і постачальники будуть намагитись серйозно, професійно та відповідально відноситись до тендерних закупівель. Лише так ми зможемо щось змінити!

          1. Ніна Стасовська
           Опубліковано 03 травень 2017, 14:01
           #
           Спасибо за Яремчу, что вытащили нас, что помогаете)
           ДЯКУЮДЯКУЮДЯКУЮ)

           1. Виталий Ковпак
            Опубліковано 03 травень 2017, 13:00
            #
            Проходили навчання 25-26.04.2017 року в м. Яремче (відділ освіти, молоді та спорту Кодимської РДА). Було цікаво, багато інформації, почули дуже багато корисних порад щодо проведень процедур закупівель, організація була проведена на найвищому рівні. Дякуємо всім працівникам агенства «Консалт», а особливо Олегу Кушніру, Олександру Пустовіту, Інні Млавець.
            Дякуємо!!!

            1. Alina Teren
             Опубліковано 25 квітень 2017, 17:55
             #
             За порадою однієї чудової людини знайшла Агенство Консалт і подала заявку на участь у навчанні 11-12 квітня в м. Києві. Була приємно здивована, на скільки вільно і доступно подавав інформацію Олег Кушнір, у нас дійсно вийшло жваве і продуктивне навчання!!! Отримала відповіді на всі питання які підготувала. Команда Консалт-Ви всі молодці! Сил, нових ідей Вам, і завжди мати чудових слухачів!

             1. Натали Почитайлова
              Опубліковано 19 квітень 2017, 07:01
              #
              Працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області мали нагоду відвідати семінар у м. Київ 11-12 квітня 2017 року. Навчальна програма була розподілена по темах, в яких була теоретична і практична частини. Матеріал сприймався легко та зрозуміло. Сподобалося у Вашому навчанні те, що лектори вели живий діалог з аудиторією, надавали цінні поради з практичних питань, чітко та обгрунтовано дають відповіді на всі поставлені питання. Велике спасибі за наданий диск з різноманітною інформацією. Висловлюємо велику вдячність спеціалісту Олегу Кушніру та колективу ТОВ «Агентства „Консалт“. Натхнення та процвітання!!!

              1. Максим Просвирнин
               Опубліковано 14 квітень 2017, 08:10
               #
               Тендер штука суперова, для" Консалт" вона «Прозора»! Що Замовник, зрозумів? Клас веде Олег Кушнір! Дуже дякую за професійний досвід.

               1. Катюша Мішеніна
                Опубліковано 13 квітень 2017, 10:05
                #
                Дякую Кушнір Олегу за чудовий семінар 11-12.04.2017р.! Все було чудово, цікаво, доступно, а головне повчально!

                1. Марія Руденко
                 Опубліковано 24 березень 2017, 09:44
                 #
                 Я проходила навчання 21-22.03.17р. в м. Вінниці. Дуже сподобалось, все розповідали доступно, з великою кількість практичних прикладів, лектор Олександр ділився вдласним досвідом та відповідав на безліч запитань. Наступного разу коли буде проводитись семінар в м. Вінниці, обовязково зареєструсь ще.

                 1. Инна Пилипова
                  Опубліковано 09 березень 2017, 13:30
                  #
                  Дякую Олегу Кушніру за навчальну програму Публічні закупівлі. Все було дуже доступно і зрозуміло. Не пожалкувала, що була на навчанні. Дякую!!!

                  1. Анна Мельничук
                   Опубліковано 24 лютий 2017, 20:12
                   #
                   Доброго вечера! Велике дякую ТОВ «Агентству „Консалт“ за навчальну програму на тему: «Публічні закупівлі: Організація електронних торгів в системі PROZORRO», особливо велике дякую Олегу Кушніру, що так доступно і професіонально доніс матеріал. Я отримала масу задоволення від навчання.Бажаю Вам крепкого здоров'я та Божого благословіння Вам у всьому. Ви найкращий вчитель!!!

                   1. Алла Гайдар
                    Опубліковано 20 лютий 2017, 09:30
                    #
                    Всем добрый день!!!
                    Спасибо за семинар, все просто замечательно, интересно, а главное то что надо. Особенно Олегу Анатольевичу!!!

                    1. Юлия Ганницкая
                     Опубліковано 27 січень 2017, 05:30
                     #
                     Доброго дня! Бажаю всім вдалих досягнень в праці та особистому житті. Хочу сказати просте людське ДЯКУЮ! команді агенства КОНСАЛТ. Приєднуюся до всіх вдячних відгуків та побажань, що надійшли та надійдуть на вашу адресу. Команда богата щирість та практичний досвід з питань державних закупівель, на вміння донести свої знання до пересічного громадянина, якому пощастило займатися цими закупівлями. Особисто Дякую! Олегу Кушніру за терпіння, розуміння, тепле відношення та готовність в любу мить подати руку підтримки. Ще раз Дякую! Здоровья! Миру! Злагоди! Професійного визнання та росту! Юлія. Чернігів.


                     1. Виктория Борцова
                      Опубліковано 26 січень 2017, 15:42
                      #
                      ВМЦПРІ «Поділля» висловлює велику подяку ТОВ «Агентство „Консалт“ за професіоналізм, а особливо фахівцю своєї справи Кушніру Олегу Анатолійовичу за практичні навики у сфері публічних закупівель. Ми проходили навчання у м.Вінниця і були вражені доступністю, досконалістю викладення теоретичного та практичного матеріалу. Бажаємо Вашому колективу плідної праці, натхнення і будемо чекати на Ваші тренінги у м.Вінниця.

                      1. Світлана Чумак
                       Опубліковано 25 січень 2017, 12:06
                       #
                       З величезним задоволенням хочу залишити відгук про роботу з командою ТОВ Агенство «Консалт». Не хочу говорити про банальний професіоналізм та ефективність, якими рясніють подібні відгуки. Хочу сказати про інше. ТОВ Агенство «Консалт»— це дійсно команда, команда досвідчена з великим багажем досвіду та практики з питань закупівель в системі «ProZorro», у якій кожен знає свою роль і відчуває плече товариша. Кожен член команди професійний і володіє всіма необхідними знаннями та уміннями. Співпраця з ТОВ Агенством «Консалт» ефективна та приносить лише задоволення.

                       1. Наталія Римар
                        Опубліковано 24 січень 2017, 19:21
                        #
                        ТОВ Агенство «Консалт» — це організація, яка вміє досконало, професійно та якісно надати освітні послуги в системі ProZorro, вміє роз'яснити зміни у законодастві щодо публічних закупівель та допомагає застосувати їх у практичній діяльності. Дякую за практичні навики в сфері публічних закупівель усьому колективу ТОВ Агенства «Консалт»!

                        1. Irina Ivanova
                         Опубліковано 19 січень 2017, 07:37
                         #
                         Добрый день! Агенство «Консалт» — команда настоящих профессионалов, энергичных, активных, увлеченных своим делом. Прекрасная организация семинаров, комфорт на высшем уровне. Четкая, доступная подача материала, весь теоретический материал закрепляется примерами из практики, активное общение, ответы на любые вопросы. Инна Анатольевна — супер преподаватель, спасибо за живой диалог с аудиторией, массу полезной и актуальной информации, за внимание и помощь.

                         1. Евгения Гуральчук
                          Опубліковано 16 січень 2017, 16:53
                          #
                          Добрый день! Получила огромное удовольствие от общения, для меня самое главное, что я поняла о чем речь, все сделано для того чтоб человек понял нужную ему информацию.Хотелось узнать еще больше, была бы рада еще раз увидеть людей которые помогают освоить то что нам нужно! Чмоки))))))

                          1. Юлия Этенко
                           Опубліковано 12 січень 2017, 08:16
                           #
                           Етенко Юлія Анатоліївна

                           Доброго дня! Серед усіх оголошень, дана фірма мені здалась найбільш респектабельною. Мені сподобався підхід викладення на сайті того що ми маємо вивчити на цих курсах. Чітко і ясно. На інших сайтах писали тільки те що набирається група, а що конкретно вивчатиметься було не ясно.
                           На курсах панувала дружня атмосфера, всі викладачі чудово подавали матеріал, відповідали на запитання, було дуже цікаво і пізнавально.
                           Методика викладання дуже сподобалась, легко засвоювався матеріал.
                           Дуже задоволена результатами навчання. Рекомендую всім, хто хоче набути практичного професійного досвіду для проведення державних закупівель в системі ProZorro.
                           Дуже вдячна колективу ТОВ Агенства «Консалт». Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!


                           1. Alichka Kotova
                            Опубліковано 12 січень 2017, 08:03
                            #
                            Добрий день! З Новим роком Вас та Різдвом Христовим! В 2013 році проходили у Вас навчання і проходимо і надалі, дуже задоволені якістю наданих освітянських послуг, підтримка і консультації проходять дуже цікаво на найвищому рівні. Дуже дякуємо Пустовіту Олександру Володимировичу, Кушніру Олегу Анатолійовичу та Інні Анатоліївні за їх розуміння, допомогу, професіоналізм, витримку, чемність і що ніколи не залишають у «тяжкі хвилини» при проведенні державних закупівель. Дякуємо Вам ВИ НАЙКРАЩІ!!!

                            1. Ірина Брик
                             Опубліковано 10 січень 2017, 09:06
                             #
                             Ірина Брик
                             Добрий день! З Новим роком Вас, з Різдвом Христовим, рясних Вам Божих Благословінь! Вперше я з Вами зустрілася 19-21 лютого 2013року на навчанні по закупівлях, яке проходило у м. Рівному і з того часу я без Вас і кроку не роблю в державних закупівлях, щиро Вам дякую. Ви найкращі, найрозумніші, найпрофесіональніші, толерантні, вічливі. А найбільше я хочу сказати про Інну Анатолівну, професіонал від БОГА, на всі питання в переговорній процедурі, юридичні і технічні відповідає без запинки, чемна привітна. Також хочу відмітити Пустовіт Олександра Володимировича, він митець своєї справи, особисто познайомилась 18-19 квітня 2016року на навчанні у Рівному. Грамотно та на вищому рівні провів начання. Вдячність і Олегу Кушніру за його професіоналів, які не залишать у «тяжкі хвилини» при проведенні державних закупівель. Дякую за співпрацю.

                             1. Ирина Колесникова
                              Опубліковано 07 січень 2017, 17:21
                              #
                              ТОВ Агенство «Е-Консалт» дуже якісно надало мені освітні послуги. Агенство слідкує за освітньо кваліфікаційним рівнем своїх викладачів. Про що свідчить дуже чітке розуміння викладеного матеріалу. Агенство всебічно вдосконалюється для допомоги бухгалтерським спеціалістам, що значно полегшує бухгалтерський робочий процес. Щиро Вам дякую за отриманий навик!))

                              1. Алина Марку
                               Опубліковано 06 січень 2017, 12:42
                               #
                               Вже двічі співпрацювали з Агентством «Консалт» у площині публічних закупівель! Залишилися позитивні приємні враження від лекторів та від самого процесу навчання. Основним позитивним моментом відзначу проведення навчань в режимі дискусій. Вдячні всьому колективу Агентства «Консалт» за професіоналізм, практичний досвід застосування теоретичної бази чинного законодавства у сфері закупівель та вміння налагоджувати робочу атмосферу. Плануємо майбутню співпрацю з вами!

                               1. Леся Стась
                                Опубліковано 06 січень 2017, 09:12
                                #
                                Була на навчанні у грудні 2016р. у Львові. Навчання пройшли на найвищому рівні. Щиро вдячна Інні Анатоліївні за змістовні лекції та практичний підхід до висвітлення тем по публічних закупівлях, Юлі- за бездоганне виконання організаційних питань. Весь колектив компанії вітаю з Новорічними святами. Наснаги, процвітання, добробуту, благополуччя вам!

                                1. Инна Млавец
                                 Опубліковано 08 січень 2017, 13:03
                                 #
                                 Велике ВАМ дякую за Ваші відгуки!!! Гарний настрій наших слухачів та переймання нашого досвіду по практичному застосуванні законодавства у сфері публічних закупівель — найкраща винагорода для нас!!! З повагою команда Агентства «КОНСАЛТ»!!!

                                2. Anna Bessmertnaya
                                 Опубліковано 06 січень 2017, 08:35
                                 #
                                 Хочу висловити подяку за допомогу, підтримку і професіоналізм! Скориставшись послугами навчання «Тендери: навчання та практика» агентства «Консалт», в результаті чого хочу відзначити прекрасну організацію, професійний підхід працівників та що, дуже важливо, консультаційний супровід після навчання. Навчання та консультації надаються компетентними, ввічливими консультантами професійно та зрозуміло.

                                 1. Окcана Фрайнд
                                  Опубліковано 06 січень 2017, 08:20
                                  #
                                  В першу чергу, подаючи документи на навчання, вибираючи ту чи іншу фірму, я ознайомлювалась із програмою семінару, тому при виборі зупинилась саме на ТОВ Агентство «Консалт». Підсумовуючи навчання та дивлячись на знання, які отримала протягом семінару, хочу висловити велику подяку, в першу чергу, викладачам, які протягом 2 навчальних днів допомагали нам здобувати знання у сфері публічних закупівель, а найголовніше навчили нас працювати над собою, мати окремий підхід до кожної закупівлі зокрема. Дуже радію, що багато колег з різних куточків України скористалися можливість прослухати семінар, організований працівниками ТОВ Агентство «Консалт», які створили всі умови для успішного навчання, саморозвитку і набуття практичного професійного досвіду для проведення державних закупівель в системі ProZorro.
                                  Я вважаю, що своїм успіхом я завдячую викладачам ТОВ Агентство «Консалт», нестандартному підходу до подачі матеріалу, а також тій атмосфері на семінарі, яка була створена для комфортного і плідного процесу навчання.

                                  1. Наталия Малецкая (Титенко)
                                   Опубліковано 05 січень 2017, 11:54
                                   #
                                   Ми, співробітники Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, пройшли навчання по проведенню торгів через систему PROZORRO. Навчанням задоволені. Отримали багато нової інформації, відповіді на наші питання стосовно нового законодавства. Навчання проводив Олександр Пустовіт. Після закінчення навчання надіслали багато додаткового матеріалу, за що велике дякую.

                                   1. Оля Пигулевич
                                    Опубліковано 05 січень 2017, 11:21
                                    #
                                    Доброго времени суток! Однажды проходила курсы для заказчиков по электронным торгам, вся информация предоставлялась доступно, организаторы ответили на все вопросы, которые были мною поставлены. Делали перерывы, в стоимость входил обед. Весь материал прислали еще потом на электронную почту и в виде изображений и видео-презентацию. По окончанию получила сертификат о прохождении курсов. Выбрали (на тот момент) удобное месторасположение (возле метро). Но к сожалению у меня очень часто нет времени, чтоб прийти на курсы (я нужна в офисе))).
                                    Огромное спасибо Вам за возможность развиваться!!!

                                    1. Евгений Алексеевец
                                     Опубліковано 05 січень 2017, 08:18
                                     #
                                     Відділ освіти Чигиринської райдержадміністрації Черкаської області. Щиро дякуємо за навчання працівників відділу, надання якісних послуг Агенством «Консалт». Співпраця з спеціалістами «Консалту» приносить одне задоволення: поради, коментарі, юридична допомога в «прозорих» закупівлях. Жодне наше запитання не залишається без відповіді.
                                     Дякуємо всім працівникам Агенства!!!

                                     1. Тетяна Іванова
                                      Опубліковано 05 січень 2017, 08:09
                                      #
                                      Тетяна Іванова
                                      Дуже вдячна колективу ТОВ Агенства «Консалт»в м.Вінниця.
                                      Коли телефонуєш в офіс, то завжди радо тебе вислухають і дають кваліфіковану допомогу працівники Сергій та Яна. Все вони прояснять, без агресії коли буває дзвониш в межах години і не один раз, щоб все правильно зрозуміти і зробити відповідно до Закону особливо по новому Закону України Про публічні закупівлі, виникає дуже багато питань. Два рази відвідувала семінари, дуже цікаво багато дають крисної інформації, практичні аспекти розглядали так як для мене, то мені важливо коли розповідають із практики з досвіду, а не заучено так як книжка пише і ні кроку вбік. Книжку можна вдома почитати а хочеться послухати як насправді провести процедуру і щоб все було в межах Закону. В цьому випадку Вінницьке відділення Агенства Консалт проводить свої навчання, семінари цікаво, доступно для усі, хто хоча раз був присутнім. Запрошують цікавих людей, які не перший рік працють в сфері закупівель.
                                      Дуже вдячна колективу Агенства Консалт. Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Мирного неба над головою, злагоди та достатку Вашим родинам! Смачної куті і веселої колядки! Дякую.

                                      1. Ирина Захарова
                                       Опубліковано 05 січень 2017, 08:02
                                       #
                                       Добрый день! Всех с Новым 2017 годом и наступающим Рождеством! Учеба с Агентством «Консалт» пролетает, как одно мгновение! Уже дважды была на курсах и ни разу не пожалела. Грамотная организация работы: не сухое изложение материала, а с реальными примерами, а также с шутками-прибаутками. На курсах, которые проходила я (февраль и ноябрь 2016г. в Днепре), лектором был Олег Анатольевич Кушнир. Мне кажется, он никогда не устает и всегда готов ответить даже на самый «каверзный» вопрос. Я не знаю, как у него хватает терпения на всех нас! Мы буквально висим на нем, как игрушки на новогодней елке, и засыпаем вопросами каждый на свою тему. Кроме того, наличие горячей линии, где всегда готовы помочь, также является немаловажным фактором. В общем, ОГРОМНОЕ СПАСИБО команде «Консалт» за то, что «облегчают нам жизнь» в таком нелегком деле, как публичные закупки!!! Вы — ЛУЧШИЕ!

                                       1. Олег Кушнір
                                        Опубліковано 05 січень 2017, 12:10
                                        #
                                        Добрый день! Спасибо за отзыв! Терпения хватает на всех и от вопросов я получаю огромное удовольствие! Правда, иногда тендеры ночью снятся, но это всего лишь приятные издержки роботы!

                                       2. Світлана Єфіменко
                                        Опубліковано 05 січень 2017, 07:36
                                        #
                                        Два рази проходила навчання, яке було організоване ТОВ Агентством «Консалт» в м. Чернігові.
                                        Лектори Олег Кушнір та Роман Глущенко – фахівці своєї справи, професійно компетентні.
                                        Надзвичайно цікавими і потрібними для нас стали отримані знання, адже викладачі акцентували увагу на новинках, останніх змінах в законодавстві.
                                        Використання на заняттях інтерактивних форм роботи, мультимедійного обладнання, проведення практичних занять дозволило слухачам активно оволодівати знаннями, ділитися своїми думками, обмінюватися досвідом.
                                        Всі слухачі були забезпечені комплектами методичних матеріалів.
                                        Успішному проходженню навчання сприяла також вдала організаційна робота ( спасибі Юлі).
                                        Неодноразово консультувалась в телефонному режимі, завжди отримувала змістовні відповіді. Окрема подяка Інні Млавець – консультанту Агентства «Консалт».
                                        З радістю приїду навчатися ще раз. До зустрічі!

                                        1. Инна Млавец
                                         Опубліковано 08 січень 2017, 13:10
                                         #
                                         Щиро Вам вдячна, завжди раді допомогти!!!
                                         З повагою Агентство «КОНСАЛТ»

                                        2. Надюшка Пустовит
                                         Опубліковано 05 січень 2017, 07:15
                                         #
                                         Привіт усіх із Новим роком!!!
                                         Я проходила курси у Вінниці. Було дуже цікаво. Викладачі — знавці своєї справи. На всі питання отримала відповіді. Інформація була подана стисло, по темі без зайвих викрутасів. Дуже вдячна за наданий матеріал у роботі все стало корисним. Дякую!!! Рекомендую всім, хто хоч якось зв'язаний із закупівлями.

                                         1. Irina Ryasina
                                          Опубліковано 04 січень 2017, 13:30
                                          #
                                          Доброго дня. Дуже подобаються навчальні курси «Консалту» Учбового матеріалу багато, інколи важко сприймати такий обсяг, а фахівці «Консалту» завжди перетворюють лекції на предметну розмову з цікавими деталями і висновками, справді необхідними в роботі з системою електронних закупівель. Кожна лекція перетворюється на спілкування однодумців. ДЯКУЄМО!

                                          1. Дмитрий Чита
                                           Опубліковано 04 січень 2017, 13:06
                                           #
                                           Доброго дня!
                                           Проходив навчання у місті Одеса 13-14 грудня 2016 року (ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс»).
                                           Навчальний матеріал сприймався легко та зрозуміло, крім того, всі питання стосовно процедур закупівель закріплювалися практичним виконанням на майданчику.
                                           Окрема вдячність Олегу Кушніру, а Агентству «Консалт» натхнення і наснаги в їх справі.

                                           1. Олег Кушнір
                                            Опубліковано 05 січень 2017, 12:12
                                            #
                                            Завжди раді допомогти! Не забувайтесь, що в Одесі є офіс Агентства Консалт і Ви можете завжди туди звернутись за допомогою!

                                           2. Luda Sachenko
                                            Опубліковано 04 січень 2017, 11:43
                                            #
                                            ДОБРОГО ДНЯ! Навчання по закупівлях проходило 6-7 грудня 2016 року (Комунальне підприємство КП «Обухівводоканал», Лектори — це чудові люди, фахівц своєї справи, які змістовно, лаконічно, доступно та завжди по темі з урахуванням усіх змін та новацій викладають матеріал, чітко та обгрунтовано дають відповіді на всі поставлені питання. Приємно вражає що на семінарах турбуються про зручність слухачів, забезпечують фірмовою канселярією (папки, блокноти, ручки), роздатковий матеріал зручний. Велике спасибі за наданий диск з різноманітною інформацією, який в роботі як знахідка!!!!.. Висловлюю велику вдячність спеціалісту Олегу Кушніру, та Шабалтій Констянтину Валерійовичу — Ви молодці!!! Дякую! Так тримати! Безкоштовна гаряча лінія -це окреме дякую, в невідкладних-екстрених ситуаціях це просто спасіння!!! Дякуємо Вам за допомогу! Так тримати!


                                            1. Екатерина Радько
                                             Опубліковано 04 січень 2017, 11:34
                                             #
                                             Доброго дня! Щиро вдячні Вам за отриманні знання та навики! Агенство «Консалт» чудова фірма!
                                             В телефонному режимі не раз консультувалась с Агенством «Консалт», ніколи не залишали питання без відповіді. Завжди отримували підтримку як по технічних питаннях, так і юридичні консультаціїї вони завжди підбадьорить і підтримає гарною порадую. Фахівці Агентства «Консалт» справжні професіонали!!!
                                             Так держати!!!


                                             1. Ірина Ражева
                                              Опубліковано 04 січень 2017, 11:28
                                              #
                                              Доброго дня! З ТОВ «Консалт» співпрацюю з 2013 року. Всі курси проводяться кваліфікованими спеціалістами доступно та грамотно. Консультації надаються кваліфіковано.Також проходить постійне інформування щодо змін в законодавстві. Особлива подяка Олександру Пустовіту з яким співпрацюю більше чотирьох років. Молодці.

                                              1. Наталья Доброноженко
                                               Опубліковано 04 січень 2017, 11:10
                                               #
                                               Доброго дня!!! Проходжу курси з питань державних закупівель в ТОВ «КОНСАЛТ» вже не вперше. Ваші фахівці доступно, грамотно та на вищому рівні проводять навчання. Мають відповіді на всі актуальні питання. Дуже вдячна за «гарячу лінію». ДЯКУЮ!!!

                                               1. Яна Приймак
                                                Опубліковано 04 січень 2017, 10:57
                                                #
                                                Доброго дня!!! У Вас чудова команда, дуже доступна і цікава методика навчання!!! Прекрасна організація навчання! Так тримати!!! Р.S. Ви вмієме організувати навчання і відпочинок!!! ДЯКУЮ!!!

                                                1. Раїса Ірха
                                                 Опубліковано 04 січень 2017, 10:41
                                                 #
                                                 Доброго дня. Дякуємо за співпрацю та постійні листи щодо новин в проведенні торгів.


                                                 1. Аделина Волошенко
                                                  Опубліковано 04 січень 2017, 10:35
                                                  #
                                                  Добрий день.5 років проводжу закупівлі у відповідності до законодавство.у грудні 2016 року за рекомендацією колег поїхала на навчання, яке проводило ТОВ «Консалт».Навчання дуже сподобалося.Викладач дуже грамотно пояснював, все було стисло і зрозуміло.на всі питання отримала відповід.дуже задоволена.Рекомендую.

                                                  1. Сергей Зинько
                                                   Опубліковано 04 січень 2017, 10:21
                                                   #
                                                   оброго дня! У фірмі «Консалт» працюють гарні фахівці. Двічі проходив навчання у сфері державних і публічних закупок. Під час проведення навчання запрошують фахівців, які компететно дають відповіді на всі запитання. Окрема подяка Трачу Сергію Володимировичу керівнику відділенню у Вінниці, завжди надає підтримку під час проведення закупівель. Багатьом колегам з інших бюджетних організацій в нашому місті рекомендував фірму «Консалт».

                                                   1. Bogdana Otroshko
                                                    Опубліковано 04 січень 2017, 09:59
                                                    #
                                                    Навчання по закупівлях змістовне, лаконічне, доступне та завжди по темі з урахуванням усіх змін та новацій. Лектори — практики завжди чітко та обгрунтовано дають відповіді на всі поставлені питання. Приємно вражає що на семінарах турбуються про зручність слухачів, забезпечують фірмовою канселярією (папки, блокноти, ручки), роздатковий матеріал зручний у користуванні. За безкоштовну гарячу лінію окреме дякую! в нагальних ситуаціях спасіння!!!

                                                    1. Надія Хвалибога
                                                     Опубліковано 04 січень 2017, 09:41
                                                     #
                                                     Дуже хороша фірма та чудові спеціалісти. Була у вас на навчанні в м. Івано-Франківськ. Сподобалося у вашому навчанні те, що лектори вели живий діалог з аудиторією, надавали цінні поради з практичних питань які виникають в закупівельній діяльності, а також надавали грунтовну практичну інформацію. До того ж після закінчення навчання можна завжди звернутися до викладачів. Все дуже сподобалось, було дуже цікаво як «новачку».Проводили навчання на прикладі нашої установи.Попереднього досвіду проходження аналогічних курсів немаю. Велике спасибі за наданий диск з різноманітною інформацією. Висловлюю елику вдячність спеціалісту Олегу Кушніру. Дякую! Так тримати!

                                                     1. Yuliia Honchar
                                                      Опубліковано 04 січень 2017, 09:30
                                                      #
                                                      Доброго дня!
                                                      Шановний «Консалт», Іллінецький державний аграрний коледж щиро Вам дякує за Вашу працю.
                                                      Проходили навчання кожного року, і кожного року переконуємось, що Ви дійсно професіонали своєї справи. Навчання проходить на вищому рівні, все доступно та зрозуміло.
                                                      Окремо хочеться відзначити роботу консультантів телефонного зв*язку. Завжди надається конкретна та така потрібна відповідь на наші запитання.
                                                      Дякуємо Вам за допомогу! Так тримати!

                                                      1. Ирина Безпалько
                                                       Опубліковано 04 січень 2017, 09:06
                                                       #
                                                       Очень хорошая фирма. Не один раз обучались в ней. Хорошие специалисты! Все объясняют доходчиво, интересно. Без проблем отвечают на интересующие вопросы. Отдельное спасибо и благодарность в помощи Вашему сотруднику с Одессы Анечке… Всегда можно к ней обратиться, никогда не откажет в помощи, она просто умничка. Спасибо ей огромное за все!!!

                                                       1. Юлія Сапожнікова
                                                        Опубліковано 04 січень 2017, 09:00
                                                        #
                                                        Доброго дня! Щиро вдячна за проведене навчання та отримання кваліфікаційної допомоги в проведенні закупівель. Фахівці Агентства «Консалт» справжні професіонали!!!

                                                        1. Уляна Костишин
                                                         Опубліковано 04 січень 2017, 08:38
                                                         #
                                                         Дуже хороша фірма та чудові спеціалісти. Неодноразово відвідувала навчання та користувалася послугами даної фірми, які підтвердили свій професіоналізм та високу ефективність в роботі.

                                                         1. Руслан Житомирський
                                                          Опубліковано 04 січень 2017, 08:24
                                                          #
                                                          Був у вас на навчанні 26 серпня в м. Черкаси. Сподобалося у вашому навчанні те, що лектори вели живий діалог з аудиторією, надавали цінні поради з практичних питань які виникають в закупівельній діяльності, а також надавали грунтовну практичну інформацію так сказати «без води». До того ж після закінчення навчання можна завжди звернутися до викладачів як через сайт написавши питання оператору онлайн, так і по стаціонарному телефону і отримати чітку відповідь.
                                                          З повагою, юрисконсульт Корсунь-Шевченківського ЦПМСД

                                                          1. Софіївська Селищна Рада
                                                           Опубліковано 04 січень 2017, 08:19
                                                           #
                                                           Олег Кушнір — найкращий вчитель!

                                                           1. Олег Кушнір
                                                            Опубліковано 05 січень 2017, 12:37
                                                            #
                                                            Не перехваліть!)))

                                                           2. Софіївська Селищна Рада
                                                            Опубліковано 04 січень 2017, 08:18
                                                            #
                                                            Доброго дня! Щиро вдячні Вам за отриманні знання та навики! Агенство «Консалт» чудова фірма!

                                                            1. Світлана Садовська
                                                             Опубліковано 03 січень 2017, 07:55(Коментар було змінено)
                                                             #
                                                             Шановне керівництво та фахівці Агенства «Консалт», від себе особисто та Житомирської районної ради (оскільки тепер мають підготовлені кадри, завдяки вам;) ), щиро вдячні за якісний рівень проведення навчання!
                                                             Ваша професійна підготовка перш за все підкріплена відданістю своїй справі, увагою до деталей та людською повагою. Відразу можна бачити ваше прагнення до розвитку особистого, компанії та слухачів.
                                                             Як пише геніальна Ліна Костенко: «Людина ніби то й не літає, а крила має, а крила має!» так ось, ваші крила саме з прагнення до роботи! Тому з широким розмахом бажаю увійти в новий рік для здобуття нових висот!!!
                                                             Передноворічний Львів з вами це як казка з глибоким сенсом!!! Дякую!

                                                             1. Юля Рудчик
                                                              Опубліковано 23 грудень 2016, 17:04
                                                              #
                                                              Доброго дня! Проходила навчання в Ужгороді 24-25 листопада 2016 року. Агентство «Консалт» ви як завжди на висоті! Окрема подяка Олександру Пустовіту, викладач професіонал у своїй справі!

                                                              1. Михаил Романюк
                                                               Опубліковано 09 грудень 2016, 20:32
                                                               #
                                                               Житомирський державний університет імені Івана Франка. Проходили навчання у місті Житомир (червень та липень). Все дуже сподобалось, було дуже цікаво як «новичкам» так і «спеціалістам». Особливо дякуємо за відповіді на всі наші питання. Велике спасибі за наданий диск з різноманітною інформацією. Велика вдячність за консультації в телефоном режимі. Так держати. Успіхів в начатій справі.

                                                               1. Viktoria Antonova
                                                                Опубліковано 01 грудень 2016, 00:08
                                                                #
                                                                Проходила навчання у місті Черкаси 03-04 серпня 2016 р. (представник комунального підприємства м. Сміла).
                                                                Дуже сподобалось, що матеріал був підготовлений і поданий такий чином, що у всьому відчувалась «золота середина»: інформація була конкретною, але з урахуванням «підводних каменів» тендерної справи, все це звучало не занадто складно для сприйняття, але і не банально просто для розуміння, був «живий» діалог між лектором і аудиторією, теоретичний матеріал розглядався на практичних випадках і ситуаціях із життя.
                                                                Окреме спасибі Олександру Пустовіту за професіоналізм і терпіння!
                                                                Все легко запам’яталось і знадобилось в практичній діяльності.


                                                                1. Алёна Шаповал
                                                                 Опубліковано 28 листопад 2016, 13:22
                                                                 #
                                                                 Комунальний заклад «Гайворонська центральна районна лікарня». Мала нагоду двічі відвідати навчання в м. Умань (20-22 квітня) та м. Кропивницький (21-22 липня). Було дуже цікаво, пізнавально та легко засвоїлось. Так тримати. Дякую!

                                                                 1. Віта Ломович
                                                                  Опубліковано 25 листопад 2016, 10:19
                                                                  #
                                                                  Доброго дня! Хочу поділитись враженнями після проходження навчальних курсів 15-16 листопада в м. Івано-Франківськ — Публічні закупівлі. Попереднього досвіду проходження аналогічних курсів немаю. Навчальна програма було чітко розподілена по темах, в яких і теоретична і практична частини. Лектор надав відповіді на всі актуальні теми. Саме за за доступні, чіткі розяснення, безліч прикладів та електронну базу типових документів висловлюю Велику вдячність спеціалісту Олегу Кушніру.
                                                                  Юрисконсульт КЗ «Міська поліклініка №5»

                                                                  1. Наталя Дзяйло
                                                                   Опубліковано 25 листопад 2016, 07:55
                                                                   #
                                                                   Херсонська обласна державна адміністрація щиро дякує Вашому Агенству за семінар, який прошов у м. Херсоні у жовтні 2016 року. Бажаю вам успіхів, благополуччя і процвітання. Здоров'я, добра і щастя вам і ваший працьовитій родині

                                                                   1. Tatyana Bileush
                                                                    Опубліковано 17 листопад 2016, 09:14
                                                                    #
                                                                    Відвідала курс навчання в Житомирі 8-9 листопада. Доступно, змістовно. Багато практичної інформації. Дякую. Окрема подяка лектору Олегу Кушніру, який в телефонному режимі допомагає вирішувати всі юридичні питання стосовно роботи в PROZORRO.

                                                                    1. Виктория Кутепова
                                                                     Опубліковано 14 листопад 2016, 08:04
                                                                     #
                                                                     Не в первый раз посещаю с коллегами тренинги Агенства «Консалт». Я всегда получала ответы на все свои вопросы в процессе обсуждения и массу актуальной информации, поданной в правильной форме. Процесс обучения интересен, лекторы — настоящие профессионалы. Отдельное спасибо Александру Пустовиту за последовательность, доступность и качество информации! С нетерпением ждем в Черкассах нового тренинга!
                                                                     ***Начальник отдела по организации закупок КП «Черкассыводоканал» Кутепова Виктория***

                                                                     1. Оля Раздорожная
                                                                      Опубліковано 14 листопад 2016, 06:52
                                                                      #
                                                                      Відвідали семінар у м. Одеса 9-10 листопада. Враження тільки позитивні. Отримали багато нової цікавої інформації. Вдячні Олександру за поради з практичних питань.

                                                                      1. Оксана Ситницька
                                                                       Опубліковано 11 листопад 2016, 16:28
                                                                       #
                                                                       Умань, квітень 2016. Місцеве самоврядування.
                                                                       Потужно, пізнавально, просто, принципово, прозоро, по-дружньому!!!

                                                                       1. Олег Кушнір
                                                                        Опубліковано 11 листопад 2016, 20:20
                                                                        #
                                                                        Головне, що Prozorro! Дякую! Раді Вас бачити, вчити й консультувати по тендерах завжди!

                                                                       2. Наталья Наталья
                                                                        Опубліковано 11 листопад 2016, 13:21
                                                                        #
                                                                        В жовтні проходило навчання в м. Умань, які проводило агенство «Консалт». Щиро вдячні Олександру за ті знання. Ще ніколи не було навчання в такій доступній формі. Олександр йшов на контакт з аудиторією, на всі запитання отримали відповіді, і не тільки. Якщо питання по конкретному тендеру, то відразу заходили на майданчик і розглядали все «під мікроскопом». Всі відповіді були настільки конкретні, що більше доопрацювань не потребували.
                                                                        В телефонному режимі не раз консультувалась с Олегом Кушніром, ніколи не залишав питання без відповіді. Завжди отримувала підтримку як по технічних питаннях, так і юридичні консультаціїї. Телефонуєш на майданчик, тільки псуєш нерви, а Консалт завжди підбадьорить і підтримає гарною порадую. Якщо є можливість, проходьте навчання!!!

                                                                        1. Олег Кушнір
                                                                         Опубліковано 11 листопад 2016, 13:37
                                                                         #
                                                                         Дякую, пані Наталія! Завжди раді допомогти, звертайтесь!!!

                                                                        2. Yulia Chemeris Katashinskaya
                                                                         Опубліковано 11 листопад 2016, 12:57(Коментар було змінено)
                                                                         #
                                                                         Проходила навчання 25-26 травня у м.Вінниці (комунальне підприємство як замовник). Було досить цікаво, отримала багато корисної інформації, а також корисних телефонів )))). Рівень навчання та організація на 5+ (по п'ятибальній системі).Окрема подяка Олегу Кушніру!!!