Агентство "Консалт" - Розпочато міграцію ProZorro з Amazon в Україну

НОВИНИ

Читайте кращі публікації провідних експертів з публічних закупівель на нашому сайті.

НОВИНИ

Опубліковано: 30.01.2018

4001 0 Розпочато міграцію ProZorro з Amazon в Україну

На початку лютого ропочинається міграція модулю document service ProZorro  з хостингу Amazon в Україну. Це безпрецедентний випадок як для української ІТ- системи, так і для світової ІТ-спільноти. Зазвичай міграція відбувається у зворотному напрямку, але Закон України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах” зобов’язує Prozorro розміщувати дані в дата-центрі на території України. 

На момент створення ProZorro в Україні не існувало відповідних технологій, тому на першому етапі були обрані хмарні ресурси світового лідеру, якими користується велика кількість стартапів світу – Amazon web-services. Наразі спеціально для української системи електронних публічних закупівель була розроблена унікальна технологія, яка дозволить зберігати дані в Україні. 

Загалом повний переїзд даних ProZorro планується провести з початку лютого до середини березня.

Під час першого етапу переїзду буде відсутня можливість завантажувати документи з усіх майданчиків з 20:00, 2 лютого до 08:00, 5 лютого. Всі матеріали необхідно розмістити до або після цього періоду.

З Amazon в Україну вже переміщено близько 45 терабайт інформації та більше 30 млн файлів. Наразі відбувається переїзд важливихдля функціонування системи модулів. Систему Prozorro розроблено з урахуванням сучасних технологій, які часто не повністю доступні в Україні, тому міграція проходить поступово.

Джерело - https://prozorro.gov.ua

назад До списку

вІдгуки

  You can authorize on site with:
  VkontakteOdnoklassniki

  Оцінити: 

  Наші найближчі події

  21.02.2018

  Яремче, 24-25.04. 2018Організатори: Агентство "Консалт"

  Дізнатися більше

  21.02.2018

  Одеса, 29-30.03.2018Організатори: Агентство "Консалт"

  Дізнатися більше

  16.02.2018

  Навчання для учасників системи PROZORRO у м.Вінниця, 22.03.2018Організатори: Агентство "Консалт"

  Дізнатися більше