Агентство "Консалт" - Допорогові торги

Допорогові торги

Замовити

   З 01.01.2016 року вступив в силу Закону України «Про публічні закупівлі», який передбачає повний перехід на електронну систему публічних закупівель протягом 2016 року.
   З 1 серпня 2016 року вказаний Закон набирає чинності для всіх замовників. Це означає, що окрім обов’язковості проведення вже тендерів з використанням електронної системи закупівель замовники торгів можуть використовувати таку систему для проведення допорогових торгів, а саме з метою відбору постачальника товарів та/або надавача послуг вартість яких є меншою ніж 200 тис. грн., або виконавця робіт, вартість яких не перевищує 1,5 млн. грн.
   У випадку прийняття рішення замовником про застосування електронної системи закупівель для проведення допорогових торгів, останні здійснюються з допомогою веб-порталу Уповноваженого органу, яким згідно наказу МЕРТУ від 18.03.2016 року визначено інформаційно-телекомунікаційну систему «Prozorro» за адресою в мережі інтернет: www.prozorro.gov.ua, та шляхом подання відповідної інформації про закупівлю через один з авторизованих електронних майданчиків.
   Серед переваг використання електронної системи закупівель слід відзначити очікувану економію бюджетних коштів, зумовлену проведенням аукціону на пониження ціни в ході торгів, прийом документів від учасників в електронному вигляді, «гнучкий» графік проведення торгів за відсутності чітко регламентованих строків проведення процедури закупівлі, на відміну від тендерів.
   В той же час проведення допорогових торгів вимагає наявності навиків роботи з системою «Prozorro» та електронними майданчиками, встановлення чітких технічних та якісних вимог до предмету закупівлі, а так само істотних умов договору, що дозволить убезпечити себе від співпраці з недобросовісними постачальниками.
   Агентство Консалт за зверненням Замовників надає повний перелік послуг з організації та проведення допорогових торгів на закупівлю будь-яких товарів, робіт або послуг, а саме:
1. За необхідності - реєстрація замовника на одному з електронних майданчиків;
2. Внесення закупівлі до додатку до річного плану, його оприлюднення;
3. Розробка проекту договору, технічної специфікації, іншої документації, оприлюднення інформації про допорогову закупівлю через електронний майданчик;
4. Надання відповідей на запити/звернення учасників;
5. Кваліфікація учасника/учасників;
6. Оприлюднення рішення про визначення переможця, або про дискваліфікацію учасника;
7. Завершення закупівлі шляхом оприлюднення договору про закупівлю або відміна закупівлі;
8. Консультування замовника з будь-яких питань щодо проведення закупівлі, в тому числі щодо укладення та виконання договору про закупівлю;
   Послуги можуть надаватись як щодо проведення конкретної процедури електронних допорогових торгів, так і обслуговування всіх закупівель, які замовник бажає здійснити з використання системи «Prozorro».

   Вартість послуги: 400-500 грн. з розрахунку за одну процедуру*
* вартість однієї процедури визначається в залежності від кількості одночасно замовлених процедур.

Наші найближчі події

03.01.2018

Вінниця, 07-08.02.2018
Організатори: Агентство "Консалт"

Дізнатися більше

03.01.2018

Дніпро, 15-16.02.2018
Організатори: Агентство "Консалт"

Дізнатися більше

03.01.2018

Київ, 22-23.02.2018
Організатори: Агентство "Консалт"

Дізнатися більше